Okul Kıyafeti

Anaokulu,İlkokul,Kolej, Lise Okul Kıyafeti

2006 yılından beri Gökçecik Tekstil olarak okul kıyafetleri üreticisi ve tasarımcısı olarak okul tekstili sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

Anaokulu,ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin severek giydiği birini kalite okul kıyafeti ve okul forması tasarlıyoruz. Okullarımızın kurumsal kimliklerini ön planda tutarak, modayı da yakından takip ederek yeni nesil modern okul kıyafetleri üretmeye devam ediyoruz. öğrencilerimiz okul kıyafetlerini dışarda özel yaşamlarında da rahatlıkla ve severek giyebilmektedir. Kaliteden asla taviz vermeyen bir anlayışla 15 yıldır sektörün önde gelen okul kıyafeti üreticisi firmalarından biri olmaktan gurur duyuyoruz.

Şimdiye dek yüzlerce özel okul ve kurum ile birlikte çok başarılı ürünlere imza attık. Tüm müşterilerimizi elimizden gelen en üst seviyede memnun etmek için büyük bir çaba sarfediyoruz. Çocuklarımızın ve kurumlarımızın isteklerine cevap veren, kendini sürekli geliştiren alanında uzman bir ekiple hizmet veriyoruz.

okul kıyafeti

Okul Kıyafeti Fiyatları Nedir?

Velilerin ve okul yöneticilerin çok doğal olarak bize sordukları soru;
"Okul kıyafetlerinin fiyatları ne kadar?".
Okul kıyafeti fiyatlarımız da ürün çeşidi, üretim ve kumaş kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak okultekstili.com olarak yıllardır en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri piyasaya sunmaktayız. ilk önceliğimiz çocuklarımızın sağlığı olduğundan öğrencilerin sağlıklı bir şekilde giyebileceği rahat ve şık okul tekstil ürünlerini hazırlıyoruz. Zaten bizimle çalışan özel veya devlet okullarımız da bu kaliteli hizmetin farkında olup, tekrar tekrar uzun yıllardır bizlere sipariş vermeyi tercih ediyorlar.

2020 Yılı fiyatlarımızı koruyarak yeni dönem listelerimizi hazırlıyoruz. 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı için okul kıyafeti fiyatlarımız güncellenmektedir. En kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.

Okul Formaları

İlkokul ve Lise okul formalarımızı üretirken öncelikle okulun kurumsal renklerini, kendi logolarını en mükemmel şekilde kıyafetlerine aktarıyoruz. Gayet modern ve şık bir kesim kullanarak ortaya herkesin severek giyebileceği bir ürün çıkarıyoruz.

Okul formaları içeriğinde neler veriyoruz?
Okul lakostu, okul pantalonu, okul tişörtü, okul eşofmanı, okul kolej montu, okul çantası gibi temel ürünlerden oluşmaktadır. İsteyen okulumuz istediği ürünü seçip tek tek de alabilir. Ya da tüm ürünleri paket şeklinde satın alabilir. Biz kurumsal kimliği koruma adına tüm ürün çeşitlerini paket şeklinde almalarını tavsiye ediyoruz. Okul içinde hem daha şık hem de daha kurumsal bir görüntü oluşuyor.